Virtuální Osobní Virtuální Osobní
asistentka

S námi už nejste na byznys sami!

Zaujala vás nabídka? Napište nám a probereme spolu,
jak vám Osobní Asistentka pomůže.

Už Vám neuteče žádný hovor, žádná poptávka
Plnohodnotná asistentka
za 10% cenu

Už žádný zmeškaný/nevyřízený hovor

Například při vašem jednání či řízení auta se hovory přesměrují na asistentku, která hovor přijme, představí se dle vašeho přání, zaznamená, kdo volá a z jakého důvodu, případně hovor vyřeší nebo deleguje na kolegy.

Vyřiďte si hovory, když se to hodí Vám. Už nikdy nepřijdete o žádného zákazníka.

Pomůže s organizací kalendáře

Nechte na asistentce organizaci schůzek s klienty, získáte nejen důvěryhodnou image u vašich zákazníků, ale i čas na jiné aktivity. Objedná lékaře, rezervuje restauraci nebo navrhne také program
pro vaši dovolenou.

Svůj čas věnujte produktivním činnostem.

Administrativu přenechejte
na nás​

Přepis dat, korekce textů, vyhledávání informací či kontaktů na internetu, zpracování tabulek, průzkumy, zjišťování informací na úřadech, objednání přepravy zásilek, zadávání faktur do účetního systému, příprava či úprava prezentací, zákaznická linka e-shopů, předávání informací po telefonu.. toto a mnohé jiné naše asistentka zvládá a ovládá.

Zadejte úkol a asistentka ho pro Vás zpracuje.

Parťák pro vaše podnikání

Asistentka se může stát vaší vzdálenou podporou nejen v podnikání, ale i ve vašem osobním životě, navíc je plně diskrétní. Komunikuje s vašimi stávajícími či potenciálními zákazníky, s dodavateli a vždy hájí zájmy vaší společnosti. Také proaktivně nabízí svou pomoc.

S námi už nejste na byznys sami a máte parťáka po celý den k dispozici. V pracovní dny od 8 do 19 hodin.

Chci asistentku

Profesionální asistentka

od 8 do 19 hod.

4.500 Kč / měsíc

300 minut

KOUPIT a ZAPLATIT

+ jednorázová platba za aktivaci
3000,- Kč
(ceny jsou uvedeny bez DPH)

Profesionální asistentka

od 8 do 19 hod.

7.500 Kč /měsíc

500 minut

KOUPIT a ZAPLATIT

+ jednorázová platba za aktivaci
3000,- Kč
(ceny jsou uvedeny bez DPH)

Profesionální asistentka

od 8 do 19 hod.

11.000 Kč / měsíc

700 minut

KOUPIT a ZAPLATIT

+ jednorázová platba za aktivaci
3000,- Kč
(ceny jsou uvedeny bez DPH)

Cenová nabídka konkrétně pro vás a dle vašich požadavků, kontaktujte nás.

CHCI POPTAT

Jak to funguje?

Kde sedí virtuální asistentky?

Jsou to skutečné asistentky. Mají své místo u nás v kanceláři, odkud s nimi komunikujete přes telefon či e-mail nebo je můžete navštívit i osobně. Je vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Asistentky pracují ve dvousměnném provozu, reálně tedy budete mít asistentek více. Zajišťujeme 100% zastupitelnost a profesionalitu.

Proč více asistentek?

Určitě to znáte, nemoci, dovolené či paragrafy. Díky naší službě osobní asistentky toto nebudete muset řešit. Zajišťujeme zaškolení každé asistentky a neustále pracujeme na prohlubování jejich dovedností a profesionality.

Jak ví, co má dělat?

Díky vlastnímu speciálnímu softwaru mají asistentky všechny informace o vás a vašich postupech k dispozici. Kdykoli zavolá váš klient, systém jí poradí, jak se má představit a jaké kroky má vykonat. Vždy na začátku spolupráce si společně vytvoříme postupy a vaše přání pro plnění úkolů.

Za co platíte?

Platíte za reálně odpracovaný čas, který pro vás asistentka bude pracovat. Software přesně zaznamenává na jakém úkolu a jak dlouho asistentka pracuje a to s přesností na setinu vteřiny. Tento čas se odečítá z vámi vybraného měsíčního paušálu s určitým množstvím volných minut. Například když odbavení hovoru trvá 3 minuty a 22 sekund, systém odečte přesně tento čas. Všechny požadavky vidíte i online ve své klientské sekci.

Jak začít?

Každý klient je specifický, a proto zajišťujeme individuální přistup. Nejprve se pobavíme, jak pracujete, kde vidíte prostor pro spolupráci a s čím bychom vám mohli reálně pomoci. Můžeme si zavolat nebo se potkat osobně. Během hovoru jistě najdeme i další oblasti, ve kterých můžete naše služby využít s cílem šetření vašeho času. Služba bude vždy "ušitá na míru" vašim potřebám. Službu můžeme spustit během několika dnů, kdy první měsíc se stále poznáváme a službu více přizpůsobujeme vašim potřebám.

Vlastnosti
osobní asistentky

Máte zájem o Osobní Asistentky? Napište nám a probereme spolu, jak vám Osobní Asistentka pomůže.

Asistentku máte vždy k dispozici díky zastupitelnosti celého týmu


zkušeností
1 let

zákazníkům jsme vyřešili situaci
1

splněných úkolů
1

Podívejte se na video, jak pomáhá česká virtuální asistentka našim klientům.

Komu jsme pomohli?

Přehled základních tarifů

Kolik by stála

OsobníAsistentka.cz

právě vás?​

ZANECHTE NÁM KONTAKT A S ČÍM BYCHOM VÁM MOHLI POMOCI.
OZVEME SE VÁM A NAVRHNEME CENU PŘÍMO PRO VÁS.​

Nezávazná poptávka
virtuální osobní asistentky
a ceny

40.000 Kč

Náklady na standardní asistentku v kanceláři jsou přinejmenším 40.000 Kč

4.500 Kč

U nás můžete mít svoji osobní asistentku již od 4.500 Kč měsíčně. Podle množství práce, kterou pro vás asistentka vykoná.

Navíc získáte 
Dostupnost asistentky v pracovní dny od 8 do 19 hodin, takže její podporu i mimo pracovní záležitosti. Hotovou profesionální asistentku, která je plně proškolena. Nulové náklady na její telefonování a IT podporu či zařízení pracovních podmínek. Možnost online sledování řešení vašich požadavků.

O nás

Psal se rok 2011, kdy jsme s mým kolegou a kamarádem Martinem vykonávali aktivně obchodní činnost. Zodpovědností nám přibývalo a my už to přestali stíhat. Byli jsme neuvěřitelně zapáleni pro náš byznys, ale prostě se mu nemohli naplno věnovat.

A tak jednou při jízdě autem Martina napadlo, že by to chtělo asistentku. S tou představou ze mě spadla obrovská tíha, ale zároveň by se odlehčila i naše peněženka. Asistentka totiž znamená: inzerci, pečlivý výběr, vybavení kanceláře a hlavně mzdu cca 20 000,-/měs. – a to, i když je zrovna na obědě.

A co takhle mít jednu, kterou budeme moci využívat společně, a platit jí jen za aktivní čas strávený nad prací? To byla naše první úvaha a motiv k tomu vymyslet unikátní systém osobních asistentek.

A dnes už osobní virtuální asistentky můžete využít i Vy.

Chcete se o asistentce dozvědět více?

Vyplňte formulář 
nebo nám zavolejte na
 +420 226 259 311

Blog