Už vám neuteče

žádný hovor,

žádná poptávka.

Virtuální asistentka

je tu pro vás.

Nemůžete být stále na příjmu? Ale vaši zákazníci to vyžadují? Bojíte se, že přijdete o poptávku, v nejhorším případě zákazník osloví konkurenci?

Jak to celé funguje?

Vaše hovory se přesměrují na virtuální osobní asistentku, která hovor přijme a představí se dle vašeho přání. Zaznamená, kdo volá a z jakého důvodu, případně hovor vyřeší nebo ho deleguje na kolegy.

Urgentní
hovory

Podnikání je závazek na plný úvazek. Klient, ten je vždy na prvním místě. Čekáte na důležitý hovor od svého zákazníka, který chce potvrdit velkou zakázku? Ale co když zrovna nejste na příjmu? Proto jsme tu pro vás.

Běžné
hovory

Volají vám zákazníci, aby se informovali, jaké služby nabízíte? Zavolá vám potenciální zákazník znovu, když mu nezvednete na první pokus telefon? Nenaštve ho, že tu nejste pro něj, když potřebuje?

Nevyžádané
hovory

Otravuje vás telemarketing? Operátoři vás od rána do večera nahání s výzkumy nebo nabídkami služeb, o které nemáte zájem? Zdržuje vás to od skutečné práce? Nechte vyřízení hovorů na nás.

Virtuální osobní asistenka je tu pro vás

Každý zákazník je pro nás specifický. Nejprve se pobavíme, jak pracujete, kde vidíte prostor pro spolupráci a s čím bychom vám mohli reálně pomoci. Můžeme si zavolat nebo se potkat osobně.

Napište si o služby virtuální asistentky na míru. Zavoláme vám.

Zavolejte nám

Asistentka CZ, s.r.o.

Poděbradská 88/55, budova C

19800 Praha 9 – Hloubětín

Napište nám

 

IČ: 24166570

DIČ: CZ24166570