Plnohodnotná
virtuální asistentka
za 10% cenu

Věnujte svůj čas plnohodnotným činnostem. Administrativu nechte na našich virtuálních osobních asistentkách. K dispozici pro vás jsou v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Virtuální asistentky pracují ve dvousměnném provozu, zajišťují 100% zastupitelnost a profesionalitu. Nemusíte tedy už nikdy řešit zástup v době dovolených nebo nemocí.

Jak to celé funguje?

Zadejte úkol a naše virtuální osobní asistentka ho pro vás zpracuje. Zajišťujeme zaškolení každé asistentky a neustále pracujeme na prohlubování jejich dovedností a profesionality.

0 Kč

Fixní
náklady

Už nemusíte řešit pronájem kanceláře pro svoji asistentku, koupi mobilního telefonu nebo počítače. Virtuální osobní asistentka má vše k dispozici, my se staráme o vše, co ke své práci potřebuje. Od kancelářských potřeb po výpočetní techniku.

0 Kč

Variabilní
náklady

Aby byla vaše asistentka loajální a po celou dobu spolupráce proaktivní, je zapotřebí ji náležitě odměnit a motivovat. U virtuální osobní asistentky již toto řešit nemusíte, vy platíte jen za reálně odpracovaný čas.

0 Kč

Neočekávané
náklady

Dovolená nebo nemoc vaší asistentky vám může udělat velkou čáru přes rozpočet. Sehnat adekvátní náhradu je finančně i časově náročné. Virtuální osobní asistentka pracuje ve dvousměnném provozu, je tedy zastupitelná a ve všech situacích profesionální.

Virtuální osobní asistenka je tu pro vás

Každý zákazník je pro nás specifický. Nejprve se pobavíme, jak pracujete, kde vidíte prostor pro spolupráci a s čím bychom vám mohli reálně pomoci. Můžeme si zavolat nebo se potkat osobně.

Napište si o služby virtuální asistentky na míru. Zavoláme vám.

Zavolejte nám

Asistentka CZ, s.r.o.

Poděbradská 88/55, budova C

19800 Praha 9 – Hloubětín

Napište nám

 

IČ: 24166570

DIČ: CZ24166570