Možná hledáme
právě TEBE

Jsi zodpovědná, vidíš souvislosti a pracovat jako asistentka se ti zamlouvá?
Pojď pracovat k nám, jako virtuální Osobní Asistentka!

Jak to funguje

Z naší kanceláře v Praze zpracováváš hovory, emaily a úkoly pro naše klienty. Proaktivně hledáš co dalšího bys mohla pro klienta udělat a jak mu pomoci odlehčit jeho práci. Staráš se o více klientů najednou, časem je zvládáš všechny. Tato služba je oblíbená po celém světě a v České republice jsme byli první, kteří ji spustili. Již 10 let jsme na trhu, a díky tomu jsme posbírali spoustu cenných zkušeností, které ti rádi předáme.

Co očekáváme

Zodpovědnost – Produktivitu – Schopnost určovat priority – Angličtinu alespoň na střední úrovni (B2) – Komunikativnost – Dochvilnost – Výbornou znalost českého jazyka – Pečlivost – Chuť se rozvíjet a učit se nové věci – Samostatnost – Rychlou orientaci při práci na PC – Psaní všemi deseti – Týmového ducha

Co nabízíme

Práci v kolektivu usměvavých a energických lidí. Různorodou a rozmanitou práci, která  stále přináší nové výzvy. Smlouvu na HPP s dobrým nástupním platem + stravenka/den. Možnost sama si organizovat práci i čas. Práci ve dvousměnném provozu, která ti pomůže lépe naplánovat tvůj volný čas. Vzdělávácí akademie osobního i profesního růstu s širokým množstvím témat. Příležitost kariérního růstu ve vedení týmu asistentek. Pracoviště v dobrém dobré dopravní dostupnosti. A mimo jiné báječné firemní akce.

Kde sedí naše virtuální osobní asistentka

Máš své pracovní místo v našich prostorách v Praze 9, v Hloubětíně, odkud zpracováváš požadavky pro naše klienty. Budeš mít plně vybavené pracovní místo s počítačem, telefonem a dalšími drobnostmi 🙂 Zázemí firmy ti poskytne také kávu, odpočinkové místo, nedalekou kantýnu a přítomnost bezva lidí, kteří tě rádi podpoří.

Blog
virtuální asistentky

KORONAVIRUS A KARANTÉNA ASISTENTEK

Osobní virtuální asistentka je tu stále pro vás. I v této nelehké situaci s probíhající pandemií koronaviru jsme stále online a připraveni pomáhat našim klientům. Stejně jako mnoho společností na…

Celý článek »

Jaká je pracovní náplň virtuální osobní asistentky

  • Emailová a telefonní komunikace s klienty a jejich zákazníky
  • Administrativní a organizační podpora klientů
  • Správa příchozích a odchozích emailů
  • Vyhledávání informací na internetu / průzkum trhu
  • Korektury textů
  • Správa kalendáře a organizace schůzek
  • Zadávání plateb či evidence nákladů v účetním systému
  • Domlouvání schůzek se stávajícími zákazníky
  • Hlídání termínů a pravidelné připomínání
  • Tvorba tabulek a zpracování dat
  • Plánování tras
  • Rezervace letenek, hotelů a restaurací
  • Zákaznický servis pro zákazníky našich klientů – emailová či telefonická podpora
  • Přepis záznamu z jednání
  • Objednání lékaře, dohledání doučování pro dítě nebo zajištění úklidu domácnosti
  • Denně další a další nové výzvy… 🙂

Nejčastější otázky

Projekt OsobníAsistentka.cz vznikl před 10 lety a od té doby jsme na trhu posbírali již mnoho zkušeností a postřehů, které ti rádi předáme. Služba OsobníAsistetka.cz je oblíbená po celém světě a v České republice jsme právě my průkopníky této služby.

Práce na pozici virtuální osobní asistentky není nic jednoduchého. Chce to pozitivního, týmového i samostatného ducha, kterému trošku stresu vrásky nezpůsobí. Pohodářku, která bere úkoly jako výzvu, nikoliv jako nutné zlo. U nás se rozhodně nudit nebudeš, úkoly jsou velmi různorodé. Jednou máš zadat faktury do účetního systému, pak najít doučování matematiky pro dítě klienta nebo zajistit semináře a rezervovat ubytování v hotelu. Multitasking bude jistě velkou výhodou.

Po příchodu do práce si uděláš kávičku, zapneš systém, seznámíš se se všemi novinkami, které se odehrály předchozí den. Seřadíš si dle priorit čím začneš, čím budeš pokračovat a jaké úkoly jsou urgentní nebo mohou ještě chvilku počkat. Samozřejmě mezitím odbavuješ hovory, emaily a komunikuješ se svými kolegyněmi. Náplň práce je velmi rozmanitá, od odbavování telefonátů, emailů, delegování informací na příslušné kolegy, organizace schůzek a kalendáře až po zpracování rešerší nebo korektury textů. Díky klientům z různých odvětví se tak máš možnost dozvědět a naučit více, než si dovedeš představit. 🙂

Určitě bys měla mít smysl pro humor, zvládat multitasking a mít sklony k preciznosti. Umět určit si priority a vytyčit jasné cíle v plnění úkolu, mít vybroušený český jazyk, angličtinu, se kterou zvládneš v pohodě převzít vzkaz a domluvit se v základních záležitostech. Nebát se zeptat, když nevíš a především být vždy a včas připravena plnit přání klientů. Pracujeme s Excelem, Wordem a tak je důležité je umět ovládat. Máš-li zkušenosti s péčí o zákazníka či s pozicí asistentky, pak je to velká výhoda.
Jedním z velkých benefitů je báječnost členů týmu i našeho vedení. Vzájemně se podporujeme, připravujeme si ledové kávy nebo udržujeme výbornou náladu v kanceláři. Pěkná finanční odměna a stravenky v hodnotě 80,-Kč, které je možné využít i v blízké kantýně. Máš možnost si lépe zorganizovat svůj volný čas díky dvěma směnám (ranní a odpolední). Velkým benefitem je naše Vzdělávací akademie, která se zaměřuje, jak na profesní, tak na osobní rozvoj. Pořádáme celofiremní akce několikrát do roka nebo také Snídaně pouze našeho týmu osobních asistentek s vedením, kde nejen pracujeme, ale také se dobře najíme. Společnost stále rozvíjíme, takže máš-li ambice vést tým asistentek a převzít část zodpovědnosti na sebe, pak tě v tom jenom podpoříme.

REFERENCE NĚKTERÝCH KLIENTŮ

Chceš k nám na pohovor?

Vyplň na sebe kontakt, něco málo o sobě
a my se ti ozveme!

Chceš se přidat k našemu
týmu profi asistentek?

Pozveme tě na pohovor!

Vyplň formulář —>