fbpx
VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA PRO VÁŠ BYZNYS

Administrativy přibývá, telefon nepřestává vyzvánět a vy při každém zazvonění protáčíte oči, kdo to zase volá. V tu chvíli vás napadne: ”Já vážně potřebuji asistentku!”

Mnoho z vás určitě zná ten pocit, když máte práce nad hlavu a nemůžete se věnovat rozvoji své firmy, promýšlet strategické kroky nebo právě kvůli tomu nemáte čas ani na svou rodinu, přátelé či své koníčky.

Jenomže, kolik taková asistentka vlastně stojí? Potřebujete mít někoho vzdělaného, komunikativního, kdo zvládne vyřídit nejen běžné hovory a administrativu ale i stresové situace. Někoho, kdo se domluví anglicky, zvládá multitasking a ovládá práci s počítačem. Ovšem najít takového člověka nemusí být vůbec jednoduché a vzhledem k tomu, že by taková asistentka potřebovala i vybavené pracovní místo, mohlo by to být i velice nákladné. 

Jde to i jinak

Naše služba virtuálních asistentek z Osobníasistentka.cz má pro vás skvělé řešení. Plaťte pouze za reálný čas, který naše 100% zastupitelné asistentky stráví nad vaším úkolem. S námi nemusíte řešit ani dovolenou, nemocenskou či mateřskou a jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 19 hodin. A pokud si myslíte, že ani po přečtení těchto řádků nevíte, zda by naše služba byla pro vás vhodná, zkuste nám zavolat a uvidíte, že po individuálním nastavení služby pomůžeme i vám.

Jak to vypadá v praxi

Pojďme si teď spolu představit, jak by vypadal váš svět s naší virtuální osobní asistentkou

Představte si, že jedete na dovolenou a necháte doma pracovní telefon. I přesto nemusíte přicházet o zákazníky nebo se bát, že se stane něco nečekaného. Naše asistentky vás budou dle vašeho přání o všem urgentním informovat nebo hovory vyřeší za vás a delegují je správným kolegům.  

Představte si, že máte jednání a po jeho skončení budete mít v e-mailu vypsané všechny příchozí hovory i s vysvětlením, co volající potřeboval a můžete tak rovnou začít odpovídat a věnovat se těm nejdůležitějším hovorům

Představte si, že už nemusíte předávat práci vašemu kolegovi či podřízenému. Je-li totiž hovor třeba delegovat, pak to asistentky vyřeší za vás dle kontaktního seznamu, který nám pro tyto účely poskytnete.

Představte si, jak krásné bude přesměrovat po pracovní době hovory na nás a užívat si ničím nerušené odpoledne a večer s rodinou, přáteli nebo se věnovat svým koníčkům.

Parťák nejen pro váš byznys

Nepomáháme ale jen s pracovními záležitostmi. Máme velký přehled o tom, kam se vydat ve volném čase, kterou restauraci navštívit s vaší drahou polovičkou nebo kam vyrazit s dětmi. 

Využijte svůj volný čas na 100 % a přenechte některé povinnosti na nás.

Další
aktuality