fbpx
SEDANÉ ZAMĚSTNÁNÍ SE NEROVNÁ BOLAVÁ ZÁDA

Čím dál více lidí trpí na bolest zad z důvodu sedavého zaměstnávání. U nás v kanceláři jsme se rozhodly těmto problémům předcházet.  Zkuste to i vy.

V ČR trpí různou mírou obezity až 30 % obyvatel. Původ vzniku obezity je jednak genetický, často jí ale způsobuje nezdravý životní styl a nedostatek pohybu. Když k tomu ještě přidáme sedavé zaměstnání, kde trávíte třetinu každého všedního dne, stává se z toho zdraví nebezpečná záležitost

Předcházejte těmto problémům

Jedním z nejčastějších projevů zdravotních problémů u sedavého zaměstnání, je bolest zad, především potom bolest beder. Těmto problémům se dá celkem jednoduše předcházet, díky kvalitní židli, správnému sezení a účinným cvikům, které můžete praktikovat i v kanceláři.

U nás v kanceláři

U nás v týmu si děláme pravidelné pauzy na protažení krční páteře, bederní páteře a nohou. Momentálně připravujeme krátká instruktážní videa, abychom Vás mohly inspirovat přes sociální sítě. Vždy je to krásné odreagování a práce nám jde potom pěkně od ruky. Co je ale nejdůležitější? U nás v kanceláři díky pravidelnému cvičení, nikdo netrpí bolestmi zad.

Sledujte naše videa

Pokud se chcete bolestí zad také zbavit, začněte nás sledovat na Facebooku, Instagramu a Tiktoku a brzy se již můžete těšit na inspirativní videa plná krásných asistentek.

Další
aktuality