free html web templates

Hledáme klenot na pozici Asistentky :)

Jsi zodpovědná, vidíš souvislosti a pracovat jako asistentka se ti zamlouvá?
Pojď pracovat jako Osobní Asistentka!

virtuální asistentka a organizace diáře

Jak to funguje?

Z naší Kanceláře zpracováváš úkoly pro klienty a proaktivně vyhledáváš, co dalšího bys mohla pro klienta udělat, a jak mu odlehčit jeho práci. Každá z našich asistentek má své klienty, o které se pravidelně stará. Tato služba je oblíbená po celém světě, ale v České republice jsme první, kdo ji tu spustil. Přes 5 let jsme na trhu a posbírali jsme spousty cenných zkušeností, které ti rádi předáme.  

Co očekáváme


Zodpovědnost - Proaktivitu - Schopnost určovat priority - Angličtinu na střední úrovni (B2) - Dochvilnost - Výbornou znalost českého jazyka - Časovou flexibilitu - pokud budeš vyhledávat možnosti, jak svému "šéfovi" ulehčit v jeho práci - jsi náš člověk do party! 

virtuální asistentka a administrativa
virtuální asistentka z česka

Co nabízíme

Práci v kolektivu proaktivních a pozitivních lidí.
Různorodou a rozmanitou práci, která tě neomrzí!
Smlouvu na HPP s dobrým nástupním platem + stravenka/den.
Možnost sama si organizovat svou práci. Práci ve dvousměnném provozu, která ti pomůže lépe si zorganizovat tvůj volný čas. Akademii osobního vzdělávání s širokým množstvím témat. Možnost karierního růstu na vedení týmu asistentek. Pracoviště v dobré dopravní dostupnosti. Firemní akce (teambuildingy). 

Kde sedí osobní asistentka?

Máš své pracovní místo v našich prostorách na Praze 9, v Hloubětíně odkud zpracováváš požadavky pro naše virtuální klienty.  

virtuální asistentka a vyřizování hovorů

Jaká je pracovní náplň osobní asistentky?

  • Emailová a telefonní komunikace s klienty a jejich zákazníky
  • Administrativní a organizační podpora klientů
  • Samostatné plnění operativních úkolů a projektů
  • Správa příchozí a odchozí pošty
  • Vyhledávání informací na internetu
  • Korektury textů
  • Správa kalendáře
  • Organizace schůzek
  • Příprava podkladů pro schůzky

V tomto videu Vám ukážeme, jaké schopnosti musí mít naše asistentka.

Nejčastější otázky

Projekt OsobniAsistentka.cz vznikl před 5 lety a od té doby jsme na trhu posbírali mnoho zkušeností a postřehů, které Ti rádi předáme. Služba OsobniAsistentky.cz je oblíbená po celém světě a v České republice jsme průkopníky této služby, jednoduše nám patří krásné prvenství :)

Práce na pozici Asistentky není nic jednoduchého, chce to pozitivního, týmového i samostatného ducha, kterému trošku stresu vrásky nezpůsobí. Pohodáře, který bere úkoly jako výzvu nikoliv jako nutné zlo. U nás se nudit nebudeš, úkoly jsou různorodé, jednou hledáš dodavatele ovčí vlny na Srí Lance a po druhé zajišťuješ semináře a hotely. A ve vší skromnosti a po osobní diagnostice bychom rádi podotkli, že náš tým se skládá ze samých báječných klenotů :)

Z pohodlí své židle zpracováváš úkoly a požadavky klientů, vyřizuješ telefonáty a přemýšlíš, jak bys ulehčila klientům od břemene jejich podnikání, zaznamenáváš a předáváš informace klientům a jejich zákazníkům, organizuješ schůzky a spravuješ kalendáře, vyhledáváš a zpracováváš informace a jsi ambasadorem našich informačních linek.

Začneme tím nejdůležitějším, měl by to být především klenot duchaplný se smyslem pro humor, schopný multitaskingu a preciznosti. Dále pokračujeme se schopností určit si priority a vytyčit si jasné cíle v plnění úkolu, mít vybroušený český jazyk, angličtinu, se kterou zvládneš v pohodě převzít vzkaz a domluvit se na základních záležitostech, nebát se zeptat, když nevíš a především být vždy a včas připraven plnit přání klientů. Pracujeme s Excelem a tak je důležité s ním vřelý vztah a umět ho ovládat. Klenot s bonusem je pro nás ten, kdo má již zkušenost s péčí o zákazníka či s pozicí asistentky.

Nejsilnějším argumentem je samozřejmě již zmíněná báječnost členů týmu. Pěkná finanční odměna a stravenky v hodnotě 80 Kč, aby nám klenot nehladověl. Máš možnost lépe si organizovat svůj čas, díky možnosti směn (8:00 - 16:30 či od 10:30 do 19:00). Budeme Tě vzdělávat v naší akademii osobního rozvoj. Naše klenoty podporujeme v jejich kariérním růstu a družíme se a ne že ne, naše HR Manažerka Klárka ráda vymýšlí fajn firemní akce.

Těšíme se na Tebe a Tvůj životopis, milý klenote :)

Chceš k nám pohovor?
Vyplň na sebe kontakt a my se ti ozveme!

Chceš se přidat k našemu týmu profi asistentek?

Pozveme tě na pohovor!

Vyplň formulář  vpravo ->

Podívejte se do našeho zákulisí :)