fbpx
E-SHOP: JAK VÁM POMŮŽE VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

Přemýšlíte o založení vlastního e-shopu? Nebo již máte e-shop v provozu a tak trochu nestíháte veškerou práci s ním spojenou? Nezoufejte, naše virtuální asistentka vám může pomoci.

HOVORY A EMAILY

Na asistentce můžete nechat veškerou komunikaci s vašimi zákazníky po e-mailu a telefonu. Může odpovídat na dotazy, které se týkají daného produktu či nabízené služby, ať se jedná o detaily termínu a způsob dodání, podmínky prodeje a jiné. Vaše zákazníky může po telefonu navést k zadáním online objednávky. Řešit ale může i případné reklamace. 

Pokud má asistentka od vás zadán jasný postup, jak v jednotlivých  případech jednat a jaké informace předat, vyřeší vše se zákazníkem sama. Možností je samozřejmě více a vždy záleží na nastavení spolupráce, jak vám to bude vyhovovat. Asistentka může např. pouze podrobně zaznamenat veškerá přání a požadavky zákazníka, v ucelené formě odešle e-mailem a čeká na vaše další instrukce. Zákazníka tak minimálně uklidní, že se jeho záležitost řeší a dodá mu pocit zájmu a důvěry. 

ADMINISTRATIVA

I s administrativou, která je s provozem e-shopu spojena si snadno poradí. Připraví vám podklady pro fakturace, pohlídá termíny dodání a vyřízení reklamací, aktualizuje a tvoří databázi zákazníků, zasílá poděkování za nákup nebo pravidelné newslettery a nabídky. Kontrolovat může také obsah vašeho e-shopu nebo přímo provádět textové úpravy. 

Služba virtuální osobní asistentky je vhodná pro vás, kteří s e-shopem začínáte – práce je hodně a nejsou ještě finance na plnohodnotnou asistentku v kanceláři. Vyplatí se však i všem, kteří si potřebují od emailů, hovorů či stálého vkládání nového zboží odpočinout a potřebujete ji například jen na 15 minut denně nebo 2x do měsíce.

S naší službou platíte jen za čistý čas práce asistentky v rámci nastaveného paušálu, ze kterého se odečítají volné minuty. Pro všechny naše klienty tvoříme paušály individuálně a na míru dle náročnosti a objemu práce.

Některé z mnoha výhod: 

  • ušetříte na fixních nákladech za pracovní místo, vybavení, mobil atd.
  • neřešíte žádné nemoci ani dovolené asistentky
  • asistentka je vám a vašim zákazníkům k dispozici v pracovní dny od 8 do 19 hodin
  • a hlavně už nemusíte zvedat telefon zákaznické linky nebo řešit všechny emaily

Zaujala vás naše nabídka pomoci s e-shopem?  Neváhejte se na nás obrátit ZDE.

Další
aktuality