fbpx
DISKRÉTNOST VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENTKY

Další z důležitých vlastností našich asistentek a jedna z priorit, na kterých si zakládáme, je diskrétnost. S námi se nemusíte bát úniku informací.

Naši službu poskytujeme mnoha klientům z různých odvětví. Každého ale zastupujeme dle jeho požadavků, potřeb a přání. Vše záleží na nastavení služby a nastavení je možné kdykoliv změnit.

Vše v zájmu klienta

Zákazníkům klienta vždy předáváme informace schválené a od klienta potvrzené. Asistentka si nikdy odpověď nevymýšlí, pokud dostane neobvyklý dotaz od volajícího, nebo na email, vždy si nejprve s klientem vše ověří, aby nedošlo k nedorozumění, nebo dokonce poškození klienta. Dodržuje předepsaný postup a vždy jedná v zájmu klienta.

Veškeré informaci si nejprve ověří

Virtuální osobní asistentka se vždy snaží myslet o krok dopředu, jak ještě více klientovi pomoci, je proaktivní, ale nikdy nejedná bezhlavě a bez vědomí klienta. Vždy dodržuje, jaké informace a komu může předat a jaké nikdy nepředávát. To vše samozřejmě s naprostou slušností a profesionalitou.

Bezpečný interní systém

Veškeré potřebné informace a údaje o klientovi, potřebné k práci pro něj, jsou uloženy v bezpečí našeho interního systému, který máme zhotovený na mírů. Systém také asistentce pomáhá a upozorňuje na aktuality, či změny nastavení. Proto tedy můžeme pracovat pro mnoho klientů, bez toho, aby zákaznici klienta poznali, že se jedná o službu virtuální asistentky. Mají pocit, že asistentka je součástí vaší firmy a sedí vedle vás v kanceláři.

Diskrétnost na prvním místě

S každým klientem si budujeme vztah a vzájemné dobré vztahy jsou pro nás velmi důležité. Maximální diskrétnost tedy samozřejmě dodržujeme i v rámci soukromých záležitostí. Klient tak nemusí mít obavu obrátit se na nás se zajištěním různých úkolů pro jeho blízké, rodinu nebo například s objednáním k lékaři. Má v nás diskrétního parťáka v obchodních i soukromých záležitostech, o kterého se může kdykoliv opřít a to v dobrém i zlém 🙂

Líbí se Vám naše služba?

Potřebujete odlehčit o vašich pracovních i soukromých starostí? Neváhejte nás kontaktovat ZDE

Další
aktuality