fbpx
CO VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENTKA PRO KLIENTY NEDĚLÁ

Jsme profesionálně školené virtuální osobní asistentky a pomáháme klientům, podnikajícím v odlišných oborech. Některé činnosti přeci jen neděláme a hned vám vysvětlíme PROČ.

Virtuální osobní asistentka vám umí pomoci s mnoha záležitostmi a úkoly v rámci podnikání i soukromého života. Je tu ale několik věcí, se kterými se na ni obracet nemůžete

Pracujeme online a centrálně z kanceláře

Naše asistentky pracují online a centrálně z naší pražské kanceláře. Veškeré úkony pro naše klienty jsou evidovány v interním systému, který máme vytvořen na míru dle požadavků potřebných k naší práci. Interní systém odečítá práci po vteřinách, tedy klient platí pouze za čistý čas práce pro něj, bez pauz na oběd, toaletu, kávu apod. Čas je odečítán z počtu předplacených volných minut v rámci zakoupeného tarifu.

Osobní pochůzky

Vzhledem k tomu, že veškerá činnost musí být propojena s naším systémem, není možné zajišťovat osobní pochůzky, jako například nákupy, návštěvy úřadů, venčení psů, hlídání dětí apod. Asistentka vám však velmi ráda vyhledá informace k těm činnostem, které dělat nemůže, jako například, možnost zakoupení online, úřední hodiny, seznam a reference firem a společností, které se zabývají hlídáním dětí, či venčením psů

Jednorázové úkoly

Každému klientovi je individuálně, dle množství a náročnosti práce, navrhnut měsíční tarif s určitým počtem volných minut, které v rámci měsíce čerpá. Není tedy výhodné se na virtuální osobní asistentku obracet pouze s jednorázovými úkoly. Vhodné je si práci pro ni rozvrhnout do celého měsíce.

Navolávání „studených“ kontaktů

Naše asistentky jsou profesionálky, mají všeobecný přehled a zkušenosti z mnoha různých odvětví. Pravidelně své dovednosti a znalosti rozšiřují v rámci naší akademie. Nejsou to ale obchodníci. To už je zase jiná kategorie. Nezajišťujeme tedy obchodní činnost. Klienti nás nemohou využívat k navolávání tzv. studených kontaktů. Můžeme ale vaše nové obchodní příležitosti podpořit například rešeršemi na internetu nebo vytipováním subjektů, které by mohly mít o vaše podnikání či služby zájem. Prvotní kontakt je pak již na vás, nebo na vašich obchodnících. Komunikaci s vašimi již stávajícími zákazníky zajistíme bez problémů.

Činnosti podvodného charakteru

Rozhodně také nepracujeme na činnostech podvodného charakteru, nebo v jakémkoliv rozporu s dobrými mravy

Zaujala vás naše služba? Potřebuje pomoci s vaším byznysem? Neváhejte se na nás obrátit ZDE:

Další
aktuality