fbpx
KORONAVIRUS A KARANTÉNA ASISTENTEK

Osobní virtuální asistentka je tu stále pro vás. I v této nelehké situaci s probíhající pandemií koronaviru jsme stále online a připraveni pomáhat našim klientům. 

Stejně jako mnoho společností na celém světě, jsme i my byli nuceni vymyslet tzv. plán B. Tedy, přizpůsobit se situaci pro udržení zdraví našich asistentek a zajistit bezproblémový chod našich služeb.

Prakticky ze dne na den, bylo vše promyšleno, vyzkoušeno a přesunuto – většina asistentek z kanceláře v Praze do svých domovů, kde se připravila pracovní místa. Jen jedna hrdinka držela stráž a stále dojížděla do kanceláře. Stala se podporou dalším kolegům ve firmě a zastávala také funkci recepční.

Skvělá práce Aničko!

A povedlo se! Nastavila se pravidla, pravidelné týmové video cally a asistentky tak začaly pracovat z bezpečí svých domovů, aniž by byl poznat rozdíl. Práce virtuální osobní asistentky je týmová, tedy komunikace a nastavení plánu na každý den bylo a je nutné. Při ranních “startovačkách” jsme si sdělily aktuality, rozdělily práci, předaly si důležité informace a alespoň takto jsme udržovaly sociální kontakt.

Naštěstí náš tým asistentek vždy zajistil i spoustu legrace, takže na dálku jsme se dobíjely dobrou energií a smíchem.

V rámci situace s koronavirem se strhla velká lavina pomoci a solidarity. Ani naše asistentky nezůstaly stranou a ve volných chvilkách obvolávaly nemocnice, odběrové laboratoře krve, pečovatelské služby a vše, co bylo potřeba pro skupinu Covid-19 a web karantena.eu. Vypomohly jsme tak alespoň sběrem těchto informací pro plnění obsahu webů. Asistentky rády vypomohly a byly součástí, protože jen společně to zvládneme. 

A situace u nás na přelomu dubna a května 2020?

Většina asistentek je již zpět v kanceláři, používáme roušky, dezinfekce a snažíme se být ohleduplné k sobě navzájem. Tedy neustále se snažíme všude dodržovat vládní nařízení, abychom ochránily sebe i okolí.

Nicméně jednu asistentku jsme nechaly na home office stále… naši těhulku, kterou chceme maximálně chránit!  

Všem vám přejeme hodně síly a hlavně pevné zdraví. A některým našim klientům, které pandemie a omezení fungování znatelně ovlivnila, přejeme, aby se již vše brzy vrátilo do normálu a hlavně do plného a úspěšného provozu!

Zajímá vás, jak může služba virtuální osobní asistentky podpořit vašemu podnikání?

Kontaktujte nás ZDE. Těšíme se na spolupráci.

Další
aktuality