fbpx
CO VŠE DĚLÁ VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENTKA

Minule jsme vám představili naší službu obecně a nyní vás seznámíme s jednotlivými aktivitami našich asistentek. 

Virtuální osobní asistentka pracuje online. Je tedy možné se na ni obracet se všemi úkony, které se týkají práce na telefonu, počítači a internetu. 

Přesměrovaný hovor

Nejčastěji využívanou službou je přesměrování vašich hovorů na nás. Už nikdy nepřijdete o nové klienty, nebudete muset řešit telefonáty, na které nemáte čas ani chuť, případně nebudete hovory rušeni v průběhu schůzky, dovolené nebo naplánovaného volného odpoledne s rodinou. O všechny hovory se postará vaše virtuální osobní asistentka. Zapíše veškeré informace a pokud má od vás zadáno jak, některé hovory ihned sama vyřeší. O uskutečněném hovoru vás informuje emailem, SMS, případně deleguje dále na kolegy, nebo čeká na další instrukce. Asistentky zajišťují také zákaznickou linku či její podporu.

Emailová komunikace

Nedílnou součástí dnešní doby je emailová komunikace. I veškeré vaše emaily, můžete nechat přeposlat vaší virtuální asistentce. Stejně tak je to u hovorů. Některé ihned sama vyřeší nebo deleguje dále. Vašim zákazníkům případně ihned odpoví, že jejich email dorazil a začínáte pracovat na jeho řešení. To u nich vyvolá pocit zájmu a důvěry. 

Organizace kalendáře

Vedení vašeho kalendáře je další záležitostí, se kterou si virtuální osobní asistentka hravě poradí. Pohlídá za vás termíny, připomene, domluví či přesune vaše schůzky s klienty, upozorní na narozeniny a další významné události vašich blízkých. 

Administrativa

Nutná administrativa bere spoustu času a málokdo ji má rád. A právě s tou vám naše asistentka ráda pomůže. Připraví podklady pro fakturace, cenové nabídky, prezentace a další dokumenty. Projde texty, provede jazykovou korekturu a navrhne úpravy. Může také spravovat obsah na vašich sociálních sítích nebo vyhledá na internetu potřebné informace.

Potřebujete pomoci s čímkoli, nebo se vším výše zmíněným?

Podtrženo, sečteno, na váš byznys a věci s ním spojené už nejste sami.

Neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Další
aktuality