CO JE SLUŽBA VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENTKA
IMG_20200430_143157

Dnes vás blíže seznámíme s tím, co si lze pod službou virtuální osobní asistentka představit. 

Asi každý si umí představit, náplň a způsob práce osobní asistentky přítomné v kanceláři. Jak je to ale s virtuální asistentkou? 

Tato služba je nyní, jak se říká v ,,kurzu”. Virtuální osobní asistentka funguje velmi podobně, jako klasická asistentka, která dochází denně do kanceláře. Má to však velmi specifické rozdíly a výhody hlavně pro klienty.

Je nás více, jsme 100% zastupitelné a pracujeme společně z jedné kanceláře pro všechny naše klienty. S klienty či jejich zákazníky komunikujeme prostřednictvím telefonu, emailu či SMS. 

Práce naší asistentky je počítána po vteřinách a odečítá se z předem domluveného měsíčního paušálu. Virtuální osobní asistentka tedy počítá jen reálně odpracovaný čas. Např. klient si předplatí základní měsíční paušál 300 volných minut času naší asistentky, tudíž těchto 300 minut je plně využito k čisté práci pro odbavování požadavků.

Další velkou výhodou naší služby pro klienty je, že nemusí řešit žádnou nemocenskou či dovolenou asistentky, žádné pauzy na oběd, kávu či toaletu. Virtuální osobní asistentka je k dispozici v pracovní dny od 8 do 19 hodin. 

Každá naše asistentka dostane samozřejmě k dispozici vše, co potřebuje k práci – počítač, telefon, přístup k internetu, svůj vlastní stůl a pohodlnou židli. Nemusíte tedy řešit a shánět, pracovní prostor ani žádné další vybavení. Samozřejmě veškeré náklady spojené s běžným telefonováním a využívám internetu jdou plně za námi. 

Co vše pro klienty, jako jejich virtuální osobní asistentky, děláme si představíme blíže v dalších článcích. Nicméně, obrací se na nás menší rodinné firmy, živnostníci, IT společnosti, realitky i větší podnikatelé a firmy se všemi úkoly, které se týkají práce na počítači a internetu, práce s telefonem, elektronickou poštou nebo i kalendářem.

Vidíte ve své firmě nebo vašem podnikání potenciál pro využití naší virtuální osobní asistentky? Potřebujete podporu na dálku? Neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Další
aktuality